Det mener i hvertfall VG-leserne.
Publisert: 08.03.2010 kl. 19:40 , Endret: 08.03.2010 kl. 19:43
Sead Removic topper nemlig VGs Folketabell hvor 80.000 har stemt på ham som Norges beste keeper.
- Dette var utrolig hyggelig å høre. Jeg må si tusen takk. Det viser at folket aksepterer min måte å spille fotball på. De har ikke lagt vekt på situasjonene hvor jeg har gjort noen feil, og som jeg har sagt unnskyld for, men mitt gode spill. Det viser at det norske folk har godt fokus - fokus på det som er viktig, sier Ramovic til VG Nett.
Som alle vet er Ramovic en kontroversiell spiller som ikke bare har gjort seg bemerket med sine prestasjoner mellom stengene. Uten at han har tapt tillit av den grunn.
- Trenerne mine har sagt til meg at jeg er den beste keeperen de har sett. Det er ikke lett å si noe på det, for trenerne har alltid rett. Hvis mange i Norge også mener jeg er best, tar de neppe feil. Det er noe jeg er veldig stolt over, sier Ramovic videre til VG.
Mens TIL topper Folketabellen hva keeper angår, ligger de på 4. plass når det gjelder forsvar. På midtbanen rangeres gutan på 10. plass, mens på angrep ligger de på 11. plass. Trenerteamet rangeres litt høyere med en 8. plass. Totalt ligger TIL på 10. plass.
SI DIN MENING: Er Ramovic virkelig så god?
Diskuter denne saken
Innsendt av TIL TIL 09.03.2010 10:40:01 Varsle!
Når han er på sitt beste nivå er han uten tvil tippeligaen beste keeper!
