To heldige fans skal få møte selveste mørkets fyrste.
Publisert: 31.08.2010 kl. 15:30 , Endret: 01.09.2010 kl. 22:08
I anledning torsdagens konsert med Ozzy Osbourne er Hanne Victoria Stemland (bildet) og Ronny Grindstein trukket ut til å få møte mannen selv.
De to heldige ble trukket ut blant tusen håpefulle innsendere, og gledessjokket var tydelig da de ble kontaktet av avisen onsdag kveld.
Vi gratulerer!
Ozzy kan trygt kalles en legende etter 12 år som vokalist i en av heavy metal-historiens største band Black Sabbath (1966 - 1978). Senere har Osbourne hatt en solid karriere på egen hånd, selv om dop og alkohol må sies å ha satt sitt preg på hans solokarriere.
For den yngre garde er Ozzy nok mest kjent fra MTV-realityen "The Osbournes", som også ga karrieren til Osbourne ny fart. Nå reiser han rundt på verdensturné i anledning utgivelsen av sitt nye album "Scream", som kom ut i juni i år.
