Disse lagene fra Nord-Troms kan du se i duell

Framtid i Nord sender direkte fra Altaturneringen. Her er kampoppsettet.

  Foto: Illustrasjonsfoto:Vegard Grøtt / NTB scanpix

Sport

Gjennom vårt samarbeid med Altaposten kan du få se en rekke kamper direkte fra årets Altaturnering. Dette inkluderer kamper der flere lag fra Nord-Troms spiller.

Altaposten direktesender fra fire forskjellige stadioner, og det vil derfor pågå flere streamer samtidig.

LES MER: Over 40 lag fra Nord-Troms skal spille

Her er kampene vi viser lørdag:

Finnmarkshallen – 12.30 til 19.50

Her kan du se kampene

11081105lø 11/08 12:30G15 (11'er) Plj C

Kaiskuru IL

Alta IF 2004
11081106lø 11/08 13:20G15 (11'er) Plj D

Varden FK Varden G15

Nordlys IL
11081107lø 11/08 14:10J15 (11'er) Plj B

Porsanger IL

Tana Ballklubb
11081108lø 11/08 15:00J15 (11'er) Plj B

Nordreisa IL

HIF/Stein

PAUSE

PAUSE

PAUSE

PAUSE

PAUSE

11081109lø 11/08 17:30G15 (11'er) A-sluttspill1/4 Final

1. i Pulje C

2. i Pulje A
11081110lø 11/08 18:20G15 (11'er) A-sluttspill1/4 Final

1. i Pulje D

2. i Pulje B
11081111lø 11/08 19:10J15 (11'er) A-sluttspill1/4 Final

2. i Pulje A

3. i Pulje B

Tverrelvdalen – 09.10 til 17.30

Her kan du se kampene

11081900lø 11/08 09:10J15 (11'er) Plj A

Bjørnevatn IL

Alta IF 1
11081901lø 11/08 10:00J15 (11'er) Plj A

IF Skarp

Bossekop UL BUL J04
11081902lø 11/08 10:50G15 (11'er) Plj A

HIF/Stein 2

Bardufoss o...IF Boif G14
11081903lø 11/08 12:30J17 (11'er) Plj B

Bossekop UL BUL-J17

Tverrelvdalen IL
11081904lø 11/08 13:20J15 (11'er) Plj A

Alta IF 1

IF Skarp
11081905lø 11/08 14:10J15 (11'er) Plj A

Bossekop UL BUL J04

Bjørnevatn IL
11081906lø 11/08 15:00G15 (11'er) Plj D

Tverrelvdalen IL

Alta IF 2005
11081907lø 11/08 15:50J15 (11'er) Plj A

IF Skarp

Manndalen U...L/Skibotn 1
11081908lø 11/08 16:40G17 (11'er) Plj B

Kirkenes IF

Porsanger IL

Alta Idrettspark Gress 01 – 10.40 til 18.40

Her kan du se kampene

11083102lø 11/08 10:40G13 (9'er) Plj D

Bossekop UL...G2006 Lag 4

Bardufoss o... BOIF G2005
11083103lø 11/08 11:20G13 (9'er) Plj F

Bossekop UL...G2006 Lag 3

Indre Kåfjord IL G12
11083104lø 11/08 12:40G13 (9'er) Plj C

Alta IF 2005-Rød

Honningsvåg T&IF
11083105lø 11/08 13:20J13 (9'er) Plj C

Alta IF 2005 1

Porsanger IL
11083106lø 11/08 14:00G13 (9'er) Plj E

Hamna Idrettslag G05

Alta IF 2005-Grønn
11083107lø 11/08 14:40G13 (9'er) Plj A

HIF/Stein 1

Porsanger IL
11083108lø 11/08 15:20G13 (9'er) Plj A

Tverrelvdalen IL

Kvaløya SK KSK G12/13 Rød

PAUSE

PAUSE

PAUSE

PAUSE

PAUSE

11083109lø 11/08 17:20J13 (9'er) A-sluttspill1/4 Final

1. i Pulje A

Nest beste 3. plass
11083110lø 11/08 18:00J13 (9'er) A-sluttspill1/4 Final

2. i Pulje B

2. i Pulje C


 

Alta Idrettspark Jubileumsbanen 03 – 10.00 til 17.30

Her kan du se kampene

11080601lø 11/08 10:00J15 (7'er) Plj A

IL Avju

Skjervøy IK
11080602lø 11/08 10:50G15 (7'er) Plj A

FK Sørøy Glimt Bøs

Bossekop UL
11080603lø 11/08 11:40G15 (7'er) Plj A

Lyngen/Karn...enkarnes il

Nordreisa IL
11080604lø 11/08 12:30J15 (7'er) Plj B

Lyngen/Karn.../Storfjord.

Nordreisa IL
11080605lø 11/08 13:20J13 (7'er) Plj B

IL Frea

Indrefjord IL
11080606lø 11/08 14:40G13 (7'er) Plj B

Nordlys IL Nordlys 2

Kvaløya SK KSK G12/13 Blå
11080607lø 11/08 15:20G13 (7'er) Plj A

Hamna Idrettslag

Nerskogen IL
11080608lø 11/08 16:00J13 (7'er) Plj C

Botnhamn UIL

Skjervøy IK
11080609lø 11/08 16:40G13 (7'er) Plj B

Kvaløya SK KSK G12/13 Blå

Skjervøy IK

Her er kampene vi viser søndag:

Alta Idrettspark Gress 01 – 12.00 til 17.00

12083104sø 12/08 12:10J13 (9'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12081502

Vinn. 12081402
12083105sø 12/08 12:50G13 (9'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12081403

Vinn. 12081503
12083106sø 12/08 13:30J15 (11'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12081100

Vinn. 12081101
12083107sø 12/08 14:20G15 (11'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12083600

Vinn. 12083601
12083108sø 12/08 15:10J17 (11'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12081102

Vinn. 12081103
12083109sø 12/08 16:00G17 (11'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12083603

Vinn. 12083602

Alta Idrettspark Jubileumsbanen 03 – 11.20 til 16.30

12080605sø 12/08 11:20J13 (7'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12080600

Vinn. 12080601
12080606sø 12/08 12:00G13 (7'er) A-sluttspillBronze match

Tap. 12080602

Tap. 12080603
12080607sø 12/08 12:40G13 (7'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12080602

Vinn. 12080603
12080608sø 12/08 13:20J15 (7'er) A-sluttspillBronze match

Tap. 12084600

Tap. 12084501
12080609sø 12/08 14:10J15 (7'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12084600

Vinn. 12084501
12080610sø 12/08 15:00G15 (7'er) A-sluttspillBronze match

Tap. 12084500

Tap. 12084601
12080611sø 12/08 15:50G15 (7'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12084500

Vinn. 12084601