Se resultatene fra Midtsommerstevnet i Storfjord

Storfjord Skytterlags lightversjon av Midtsommerstevnet ble avviklet på Brenna lørdag. Her er resultatene.
Sport

Midtsommerstevne Light, Storfjord Skytterlag, 26. juni 2021:

Mesterskap:

3-5: 1. John Olav Solaas, Trondenes (5) 342, 2. Tony Rubbås Jacobsen, Målselv (5) 340, 3. Knut Einar Rubbås, Øvre Målselv (4) 340, 4. Jostein Rubbås-Risvik, Øvre Målselv (4) 338, 5. Tom Marius Gjertsen Kalvik, Trondenes (5) 337,

Klasse 2: 1. Carina Bøe, Storsteinnes 338, 2. Eva Rubbås-Risvik, Øvre Målselv 334, 3. Stig Morten Larsen, Storfjord 333, 4. Åse Irene Nordås, Bardu 332, 5. Lill-Synnøve Larsen, Storfjord 332,

Klasse 1: 1. Christoph Sauerbrei, Vaagakallen , 2. Vidar Dahl, Tromsø ,

V55: 1. Jan-Kato U. Bjørnsund, Bardu 344, 2. Oddmund Eggum, Trondenes 342, 3. Stein Hugo Berntsen, Målselv 341, 4. Sigbjørn Henriksen, Øvre Målselv 335, 5. Bjørn Jonny Rognli, Storfjord 324,

V65: 1. Bengt Johnsen, Målselv 347, 2. Viggo Hanssen, Bjørnen og Vestre Målselv 347, 3. Asbjørn Tveit, Bjørnen og Vestre Målselv 345, 4. Dagfinn Skavdal, Tromsø 345, 5. Odd Bjørnar Johansen, Bjørnen og Vestre Målselv 345,

V73: 1. Svein-Erik Rognli, Øvre Målselv 349, 2. Odd Nilsen, Lyngen 346, 3. Sturle Haugland, Bardu 346, 4. Ivar Holm, Lyngen 345, 5. Harald Gåre, Storsteinnes 344,

Junior 16-17 år: 1. Njård W. Håkstad, Lakselvdal 340, 2. Ini Sofie Einarsen, Falken 338, 3. Marius Elofsson, Skibotn 330, 4. Elias Finnstø Høgmo, Skibotn 329, 5. Emil Andreas Henriksen Øvergård, Øvre Målselv 322,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Anna Kristine Svendli, Storsteinnes 349, 2. Inge Neri Draget Hansen, Tromsø 346, 3. Marthe Heggem Eira, Hammerfest 344, 4. Josefine Strand, Storsteinnes 343, 5. Sten Egil Nystad, Øvre Målselv 343,

Rekrutt 11-13 år: 1. Anna-Kristine Haakseth, Falken 339, 2. Mathias Heggem Eira, Hammerfest 337, 3. Eline Elvebø, Målselv 329, 4. Ingebjørg Otelie T. Kværndal, Bjørnen og Vestre Målselv 329, 5. Johannes Hillestad, Falken 328,

Nybegynner ung: Mads Andersen, Storfjord , Seberg Hillestad, Falken , Sebastian Berger Lambela, Skibotn , Kristoffer Hyttbakk Lorentsen, Falken , Lucas Alexander Nordås, Bardu ,

Hovedskyting:

Klasse 5: 1. John Olav Solaas, Trondenes 244, 2. Tom Marius Gjertsen Kalvik, Trondenes 243, 3. Sigve Chrisander Iversen, Storfjord 242, 4. Tony Rubbås Jacobsen, Målselv 240, 5. Sveinung Kvamme, Målselv 236,

Klasse 4: 1. Knut Einar Rubbås, Øvre Målselv 242, 2. Eivind Lambela, Skibotn 240, 3. Gro Bjerregaard, Bardu 240, 4. Kathrine Johansen, Balsfjord 238, 5. Kjell Arild Høgda, Tromsø 238, 6. Jostein Rubbås-Risvik, Øvre Målselv 238, 7. Elin Mikkelsplass, Øvre Målselv 236, 8. Ivar Eira, Hammerfest 235, 9. Torinn Håkstad, Lakselvdal 235, 10. Geir Bjerregaard, Bardu 235, 11. Cato Rognli, Storfjord 234, 12. Stig Anders J. Larsen, Balsfjord 231, 13. Bjørnar Eriksen, Kvænangen 229, 14. Øyvind Løkstad, Målselv 227, 15. Tor Jostein Jenssen, Bardu 226, 16. John - Aage Hamnvik, Skibotn 223, 17. Per Ivar Emanuelsen, Tromsø 223,

Klasse 3: 1. Hans Emil Kiil, Storfjord 228, 2. Guttorm Kvernmo, Narvik 224, 3. Hans D. Lockert, Storfjord 222,

Klasse 2: 1. Carina Bøe, Storsteinnes 244, 2. Eva Rubbås-Risvik, Øvre Målselv 243, 3. Åse Irene Nordås, Bardu 238, 4. Stig Morten Larsen, Storfjord 238, 5. Stein Are Nøstvik, Balsfjord 237, 6. Lill-Synnøve Larsen, Storfjord 237, 7. Anders Einung Hansen, Tromsø 236, 8. Linda Mari Svartkjønnli Nygård, Storfjord 84,

Klasse 1: 1. Christoph Sauerbrei, Vaagakallen 239, 2. Vidar Dahl, Tromsø 237,

V55: 1. Jan-Kato U. Bjørnsund, Bardu 247, 2. Oddmund Eggum, Trondenes 244, 3. Stein Hugo Berntsen, Målselv 242, 4. Sigbjørn Henriksen, Øvre Målselv 240, 5. Bjørn Jonny Rognli, Storfjord 232,

V65: 1. Odd Bjørnar Johansen, Bjørnen og Vestre Målselv 249, 1. Terje Rubbås, Øvre Målselv 249, 3. Dagfinn Skavdal, Tromsø 248, 4. Bengt Johnsen, Målselv 248, 5. Per Myhre, Storsteinnes 247, 6. Viggo Hanssen, Bjørnen og Vestre Målselv 247, 7. Asbjørn Tveit, Bjørnen og Vestre Målselv 246, 8. Jens Johansen, Trondenes 245, 9. Arvid Bergmo, Nedre Nordreisa 242, 10. Trond Are Henriksen, Nedre Nordreisa 242, 11. Eva Henriksen, Storsteinnes 241, 12. Harald Liatun, Lakselvdal 240,

V73: 1. Svein-Erik Rognli, Øvre Målselv 250, 2. Sturle Haugland, Bardu 248, 3. Odd Nilsen, Lyngen 247, 4. Jan Erik Strømseng, Falken 247, 5. Harald Gåre, Storsteinnes 246, 6. Ivar Holm, Lyngen 246, 7. Roald Hoseth, Narvik 246, 8. Tore Thomassen, Tromsø 243, 9. Sigmund Olsen, Lyngen 243, 10. Terje Olsen, Målselv 243, 11. Helmuth Larsen, Balsfjord 243, 12. Torvald Gamst, Brøstadbotn 243, 13. Johannes Fagerheim, Målselv 242, 14. Evald Andersen, Balsfjord 242, 15. Einar Sollie, Nedre Målselv 241, 16. Baard Forseth, Bardu 241, 17. Ole Jakob Olsen, Tromsø 240, 18. Einar Nysted, Storsteinnes 240, 19. Ulf Nylund, Storsteinnes 240, 20. Steinar Engstad, Skibotn 236, 21. Pål Fredriksen, Nedre Nordreisa 236, 22. Erling Thoresen, Narvik 234, 23. Otto Vestheim, Bjørnen og Vestre Målselv 233, 24. Torgeir Olsen, Kjøpsnes 231, 25. Hårik Frydenlund, Balsfjord 229,

Junior 16-17 år: 1. Emil Andreas Henriksen Øvergård, Øvre Målselv 244, 2. Ini Sofie Einarsen, Falken 241, 3. Njård W. Håkstad, Lakselvdal 240, 4. Marius Elofsson, Skibotn 233, 5. Elias Finnstø Høgmo, Skibotn 232,

Eldre rekrutt 14-15 år: 1. Anna Kristine Svendli, Storsteinnes 249, 2. Inge Neri Draget Hansen, Tromsø 247, 3. Josefine Strand, Storsteinnes 246, 4. Sten Egil Nystad, Øvre Målselv 245, 5. Marthe Heggem Eira, Hammerfest 245, 6. Benedicte Kiil Molberg, Storfjord 240,

Rekrutt 11-13 år: 1. Anna-Kristine Haakseth, Falken 245, 2. Mathias Heggem Eira, Hammerfest 241, 3. Eline Elvebø, Målselv 238, 4. Johannes Hillestad, Falken 234, 5. Ingebjørg Otelie T. Kværndal, Bjørnen og Vestre Målselv 234, 6. Maren Andersen, Storfjord 228, 7. Sigve Svendli, Storsteinnes 227, 8. William Kristoffer Kiil Molberg, Storfjord 225,

Nybegynner ung: Mads Andersen, Storfjord 228, Seberg Hillestad, Falken 209, Sebastian Berger Lambela, Skibotn 244, Kristoffer Hyttbakk Lorentsen, Falken 234, Lucas Alexander Nordås, Bardu 238, Victoria Helen S.M. Kiil, Storfjord 210, Mathias Schwank-Slettli, Nedre Nordreisa 220, Benedicthe Alexandra Svartkjønnli Nygård Kiil, Storfjord 236,